• Şubat

    24

    2017
  • 374
  • 0
Lastik ve Jant Tamiri

Lastik ve Jant Tamiri

Aracınızın sağlığı ve güvenli sürüş için, tüm lastiklerin iyi durumda ve hasarsız olması gereklidir. Aracınızda takılı lastikleri iyi tanıyıp; hava kaybı, delik, yabancı cisim batması gibi durumları zamanında fark etmeniz, tamirini kolaylaştıracaktır. Artık kullanılmaz hale geldiğini düşündüğünüz jant ve lastikleri bile tamir edebiliriz. Konusunda son derece başarılı ustalarımız ve son teknoloji kullanılarak hazırlanmış atölyemiz, lastik kayıplarınızı engelleyecek. Lastik ve jant tamiri konusunda uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Lastik Tamiri Nasıl Yapılır?

Pek çok sürücü, lastiklerindeki yırtık ve delinmeler sebebiyle, lastiklerin artık kullanılamaz hale geldiğini düşünür. Sadece bizimki gibi konusunda uzman işletmelerde bulunan, son derece modern yöntemler ve malzemeler sayesinde, en hasarlı lastikler bile, ilk günkü haline benzer şekilde tamir edilebilmektedir. Özel kaynak cihazları, lastikten bile sağlam yamalar gibi yöntemlerle, her türlü hasarı atölyemizde giderebiliriz. Lastik ve jant tamiri, güvenliğiniz için şarttır.

lastiktamiri

lastiktamiri

Jant Tamiri Nasıl Yapılır?

Dış etkilerden dolayı; eğilen, bükülen, çatlayan ve hatta düşen jantlar tamir edilebilir. Tamire getireceğiniz jantınızın, gördüğünü hasardan dolayı çekiçle veya başka bir aletle vurularak düzeltilmeye çalışılmış olması durumu değiştirmez. Özel amaçlı kaynak aletleriniz, özel kimyasallar ile ekstra darbe görmüş jantları dahi tamir edebiliyoruz.

Lastik ve jant tamiri, işinde ehil olmayan ustalar ile çalışırsanız, jantın kırılması ve tamirinin mümkün olamayacağı bir hale gelmesi mümkündür. 20 yıldan uzun süredir bu konuda çalışan uzman ustalarımız, jantlarınızı eğmeden, kırmadan ve lastiğe en uygun ölçülerde jant seçerek tamirleri gerçekleştirmektedirler.

jant-tamiri

jant-tamiri

YORUM YAPIN

Yorumunuz 24 saat içinde onaylanacaktır.

Cancel reply

© Copyright 2016 - Web Tasarım & SEO Nurullah ERDOĞAN - All Right Reserved.